Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Základní pravidla této diskuze

upraveno 15. říjen 2017 v Pravidla diskuze
Přístup do diskuzního fóra je pro zadávaní diskuzních témat a psaní reakcí na tato témata neanonymní, tj. vyžaduje přihlášení. Při prvotní registraci je třeba uvést platnou mailovou adresu na kterou bude zaslán odkaz pro aktivaci účtu.  Tato mailová adresa je nedostupná pro členy diskuzí, mohou ji využívat pouze moderátoři a administrátoři pro zasílání privátních zpráv. 

Při použití diskuze je nezbytně nutné dodržet několik základních pravidel uvedených níže:
 • Administrátor si vyhrazuje právo odhalit vaší identitu (nebo jakoukoliv informaci, kterou o vás ví) v případě stížnosti nebo legální akce vyvstávající ze zprávy odeslané vámi. Všechny IP adresy přistupující na tento web jsou logovány.
 • Administrátor si vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv obsah. Vyhrazuje  si právo zrušit jakoukoliv skupinu, jakéhokoliv člena této komunity.
 • Tuto službu mohou používat pouze osoby starší třinácti let.
 • Nezapomínejte, že na druhém konci jsou lidé, nikoli počítač. To, co napíšete, byste možná dotyčnému nikdy do očí neřekli.
 • Nešiřte hoaxy. Zahlcují Internet. Pokud vám přijde hoax, zdvořile upozorněte jeho odesilatele, že takové jednání je nevhodné. V elektronické komunikaci je hoax speciálně nevyžádaná mailová nebo  IM zpráva, která uživatele varuje před nějakým virem, prosí o pomoc, informuje o nebezpečí, snaží se ho pobavit apod. Hoax většinou obsahuje i výzvu žádající další rozeslání hoaxu mezi přátele, příp. na co největší množství dalších adres, proto se někdy označuje také jako řetězový e-mail.
 • Neporušujte autorská práva. Pokud vkládáte citace, nebo kompiláty uvádějte prosím odkazy na zdroje. Příspěvky vykazující porušení autorských práv budou smazány. Souhlasíte, že zveřejníte materiál chráněný autorským právem pouze v případě, že jste sám vlastníkem díla.
 • Dodržování tématu. Rozsáhlé odbočky „off topic“, budou nemilosrdně mazány. Není žádoucí zakládat další stránku k tématu, pro něž už diskuse byla založena.
 • Zdvořilost. Nejsou vítány slovní napadání, nadávky, vulgarity, náznaky flame war a tyto projevy budou mazány. Protože se jedná neoficiální fórum, je povoleno tykání i vykání, podle kontextu.
 • Styl. Používání velkých písmen je konvenčně považováno za křik. Míra a způsob používání smajlíků a podobných grafických prvků jsou věcí osobního vkusu, ale pamatujte, že všeho moc škodí. Použitá forma jazyka (spisovný jazyk, hovorový jazyk, míra nespisovnosti, mírné vulgarity a jazykových inovací) je tolerována, pokud odpovídá kontextu sdělení a není samoúčelná.
 • Používání diakritiky. Pokud tomu nebrání technické podmínky je rozhodně vhodné používat pro český a slovenský jazyk diakritiku.
 • Reklama a spam, pokud se netýkají tématu, jsou považovány za nežádoucí a obtěžující. A jako takové jsou nepřípustné a budou mazány.
 • V každé diskuzi je vhodné dodržovat pravidla SFS - slušně, fakticky, smysluplně.

Creative CommonsAttributionShare alikeVšechny texty uložené v této diskuzi se řídí podle Creative Commons Attribution-ShareAlike (CC-BY-SA)
https://cs.wikipedia.org/wiki/CC-BY-SA
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.